Në Shkodër luhet Shqipëri-Itali, ministri Bushati ka një mesazh për kombëtaren

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:16 09-10-2017 Në Shkodër luhet Shqipëri-Itali, ministri Bushati ka një mesazh për kombëtaren

Në këto momente në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër është duke u zhvilluar ndeshja Shqipëri Itali.

Pjesa më e madhe e personaliteteve dhe njerëzve të politikës në Shqipëri janë në stadium për të ndjekur këtë ndeshje historike.

Por ministri Jashtëm, Ditmir Bushati edhe pse gjendet në stadium nuk harron që të përshëndesë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Këtë herë ai ka shpërndarë mesazhin e tij për kombëtaren duke uruar një fitore dhe fat për djemtë kuq e zi.

Më poshtë postimi i Ditmir Bushatit: 

Screenshot_19.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068006992340088
array(1) { ["section"]=> string(83) "ne-shkoder-luhet-shqiperi-itali-ministri-bushati-ka-nje-mesazh-per-kombetaren-95300" }