Në shtator martohen, Jonida Vokshi interviston bashkëshortin e ardhshëm (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:28 12-06-2019 Në shtator martohen, Jonida Vokshi interviston bashkëshortin e ardhshëm (VIDEO)

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi i ka surprizuar të gjithë me puntatën e radhës të programit që drejton.

Këtë javë në ‘Personale’, moderatorja ka ftuar partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi.

Jonida ka publikuar në Instagram, disa sekuenca nga xhirimet, duke shpjeguar se kjo intervistë është shumë e veçantë për të.

Jonida ka lënë të kuptohet së të qeshurat nuk do të mungojnë dhe shumë detaje për planet e tyre të martesës dhe jetën private do të ndahen me publikun e gjerë.

Kujtojmë se lidhja e dy aktorëve të njohur u zbulua disa javë më parë nga vetë Jonida. Deri në atë moment, bukuroshja e ekranit nuk kishte folur kurrë për jetën private, por tashmë gjërat kanë kaluar në një tjetër nivel, pasi Jonida dhe Besnik martohen për pak muaj.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071380138397217
array(1) { ["section"]=> string(83) "ne-shtator-martohen-jonida-vokshi-interviston-bashkeshortin-e-ardhshem-video-167898" }