Në Tiranë flitet për arrestimin e Saimir Tahirit, Ben Blushi përshëndet me “selfie” nga Elbasani (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:29 19-10-2017 Në Tiranë flitet për arrestimin e Saimir Tahirit, Ben Blushi përshëndet me “selfie” nga Elbasani (FOTO)

Që prej ditës së djeshme në Tiranë situata politikë shtë mjaft e tensionuar dhe pritet nga momenti në moment arrestimi i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

Por një nga ish-eksponentët më të rëndësishëm të PS-së dikur, Ben Blushi, duket se është i distancuar nga kjo atmosferë.

Këtë gjë Blushi e ka treguar edhe sot, teksa është publikuar dhe një foto nga stadiumi “Elbasan Arena”.

Blushi shfaqet në krah të tifozit të zjarrtë të Skënderbeut, Ilir Vrenozi, i cili e ka cilësuar kreun e LIBRA-s si tifoz të Skënderbeut.

Më poshtë foto: 

Screenshot_62.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031044006347656
array(1) { ["section"]=> string(104) "ne-tirane-flitet-per-arrestimin-e-saimir-tahirit-ben-blushi-pershendet-me-selfie-nga-elbasani-foto-96527" }