Në Vlorë, dashuria nuk njeh moshë edhe në varfëri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:02 14-02-2015 Në Vlorë, dashuria nuk njeh moshë edhe në varfëri Nje mesoburre ne Vlore me nje karafil ne dore per Shen Valentin

Thuhet me të drejtë se dashuria nuk njeh moshë. Dhe ja ku shohim këtë mesoburrë, me një karafil në dorë. Eshtë duke ecur në rrugët e Vlorës.

Të bie në sy veshja e tij. Ka veshur shapka, është duke ecur i qetë mes njerëzve, por nuk do tia dijë dhe për vështrimet e tyre. Në fund të fundit, edhe ai duhet ti japë diçka zonjës së tij për Shën Valentin. Foto është shkrepur në qytetin e Vlorës nga gazetari Erik Mehmeti. A thua tia kenë dhuruar, apo do ta bëjë dhuratëKjo nuk dihet. E rëndësishme është se ai po kujdeset për këtë Shën Valentin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023080110549927
array(1) { ["section"]=> string(53) "ne-vlore-dashuria-nuk-njeh-moshe-edhe-ne-varferi-3303" }