Në Vlorë, socialistët “shtrohen” mirë për darkën e fundvitit, edhe pse kanë probleme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:32 16-12-2016 Në Vlorë, socialistët “shtrohen” mirë për darkën e fundvitit, edhe pse kanë probleme Dega e PS se Vlores ne darken e sotme te fundvitit

Në Vlorë, socialistët gjatë gjithë këtyre muajve janë ankuar: për mungesën e shpejtësisë në investime, për emërime nepotike, për mungesën e deputetit kryeministër në zonë, dhe së fundi, për shkak të “ndarjes” apo përçarjes pas largimit të Koço Kokëdhimës nga i deleguari i këtij qarku. 

Por edhe pse kanë probleme, duket se kur vjen puna për t’u ulur në tavolina festash, nuk ndahen. Kështu, janë mbledhur sot në mbrëmje për festën e fundvitit, me tavolinat plot, dhe të shumtë në numër. Të paktën, kanë akoma shpresë…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026818037033081
array(1) { ["section"]=> string(86) "ne-vlore-socialistet-shtrohen-mire-per-darken-e-fundvitit-edhe-pse-kane-probleme-62874" }