Nëna e Ramës e sëmurë rëndë, flasin mjekët: I është nënshtruar një operacioni në toraks

Publikuar tek: aktualitet, më 12:15 16-04-2018 Nëna e Ramës e sëmurë rëndë, flasin mjekët: I është nënshtruar një operacioni në toraks Aneta dhe Edi Rama

Nëna e kryeministrit Rama, prej kohësh vuan nga një sëmundje, por së fundmi është lajmëruar që gjendja e saj është përkeqësuar.

Sakaq, kanë folur edhe mjekët për gjendjen shëndetësore të saj.

Mjekët pohojnë për “Gazeta Shqiptare” se para pak muajsh ajo i është nënshtruar një operacioni në toraks (detajet janë të rezervuara në përputhje me kodin mjekësor) e sipas tyre, gjendja e saj po mbahet nën kontroll.

Lajmin për sëmundjen e vështirë dhe gjendjen e Aneta Ramës e dha kryeministri i cili nëpërmjet një statusi në facebook përmendi sëmundjen që po kalon e ëma. Ndërsa mjekët janë shprehur mjaft të rezervuar, duke mos dhënë shumë detaje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Adriatik Llalla do të arrestohet? Vjen reagimi i përfaqësuesit të ish-kryeprokurorit
Të martën marshim kundër galerive të vdekjes në Bulqizë, refuzohen politikanët »
Article Logic
Execution time: 0.025618076324463
array(1) { ["section"]=> string(92) "nena-e-rames-e-semure-rende-flasin-mjeket-i-eshte-nenshtruar-nje-operacioni-ne-toraks-117070" }