Nëna e Stresit feston ditëlindjen, surpriza e reperit e lë pa fjalë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:52 07-12-2016

Bota ime tiiii

A video posted by Arkimed Lushaj (@stresi) on

Reperi i njohur shqiptar Stresi ka publikuar një video ndryshe në rrjetet sociale ku ka surprizuar nënën e tij për ditëlindje.

Në video shfaqet momenti ku Stresi troket në derën e shtëpisë dhe i dhuron nënës së tij një buqetë të madhe me trëndafila blu dhe I uron ditëlindjen.

“Bota ime tiiii” shkruan reperi bashkangjitur videos ku nuk mungojnë urimet e fansave për ditëlindjen e nënës së tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032641887664795
array(1) { ["section"]=> string(78) "nena-e-stresit-feston-ditelindjen-surpriza-e-reperit-e-le-pa-fjale-video-61838" }