Nëna refuzon të mbajë në krahë Megisën, vogëlushja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve ne (HISTORIA- VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:47 16-04-2018 Nëna refuzon të mbajë në krahë Megisën, vogëlushja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve ne (HISTORIA- VIDEO) Megisa, vogelushja e qendres TISS

Nëna, nuk e mbajti kurrë Megisën në krahë.

Dhe pse mundet, ka zgjedhur të mos i japë ngrohtësinë e saj prej vitesh për shkak të autizmit, sëmundja nga e cila vuan vogëlushja. Babai, ndonëse në të njejtin qytet, nuk e ka përjetuar asnjëherë prindërimin ndaj Megisës 6 vjeçare.

Dy gjyshërit prej babait, duket se nuk e mbushën kurrë me dashuri. Gjyshi prej mamasë është i sëmurë, e për Megisën kujdeset gjyshja vetësakrifikuese, e cila ka bërë të pamundurat të mundura për mbesën e saj. Megisa prej muajsh, është pjesë e specialëve TISS. Por ka nevojë për ndihmë!

Siç bën me dije TISS, terapia e saj e përmuajshme - deri më tani e siguruar nga prindërit e një tjetër fëmije TISS dhe dëshirës sonë të mirë - si dhe ndërhyrjet urgjente për të shpëtuar dhëmbët e saj, janë ndihma që mund t'i sigurojmë.

"Është gjallëruar, tani dëgjoj emrin tim nga goja e saj!"-thotë gjyshja e Megisës 6-vjeçare. Ne duam që të vazhdojë! #QëMegisatëqeshë #QëMegisatëjetëmirë Kontribuojmë në nr. e llogarisë: AL83212110160000000000631060, Credins Bank.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I publikuan sms-të erotike me studenten, provokon profesori i Universitetit të Tiranës: U kapa mat me time shoqe
Bashkia e Shkodrës konsultim publik me qytetarët, ja si ia kthejnë ata Voltana Ademit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.016582012176514
array(1) { ["section"]=> string(110) "nena-refuzon-te-mbaje-ne-krahe-megisen-vogelushja-ka-nevoje-per-ndihmen-e-te-gjitheve-ne-historia-video-117054" }