“Nënë e imja nënë”, Aurela Gaçe publikon këngën e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:42 02-05-2016

Aurela Gaçe sapo ka publikuar në kanalin muzikor në internet “Youtube”, këngën më të re të saj “Nënë e imja nënë”.

Vargjet e ndjera janë punë e Nexhip Seraj dhe Adrian Hila, ky i fundit është edhe autor i muzikës dhe orkestrimit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024152994155884
array(1) { ["section"]=> string(55) "nene-e-imja-nene-aurela-gace-publikon-kengen-e-re-39274" }