Nëse Donald Trump bëhet president i SHBA-ve, ja kush do jetë Zonja e Parë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:44 14-12-2015 Nëse Donald Trump bëhet president i SHBA-ve, ja kush do jetë Zonja e Parë (Foto)

Fushata për Presidentin e Shteteve të Bashkaura të Amerikës është e dominuar çuditërisht nga republikani Donald Trump.

Nëse kandidati që kërcënon myslimanët për t’i dëbuar jashtë SHBA-ve dhe premton se do të mbyllë kufijtë, bëhet president, gruaja e tij emigrante, Melania, mund të jetë amra sekrete e tij.

02_14024739_c4db63_2602993a-1.jpg

45 vjeçarja Melania është gruaja e tretë e Donald Trump dhe ka një të kaluar si modele. Disa raportojnë se ajo është vënë në siklet nga gjepurat që lëshon bashkëshorti i saj.

01_14024739_73951d_2602972a.jpg

04_14024739_6708e8_2602995a.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035830974578857
array(1) { ["section"]=> string(83) "nese-donald-trump-behet-president-i-shba-ve-ja-kush-do-jete-zonja-e-pare-foto-27752" }