“Nëse qeveria mbyll Agon Channel, të fiket Top Channel”, Kreshnik Spahiu thirrje nga Kruja (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 21:34 17-10-2015

Kreu i Aleancës KuqeZi, Kreshnik Spahiu i ka bërë thirrje popullit të fikë televizionin Top Channel.

Kreshnik Spahiu thotë nga Kruja se fikja e TCH në një kohë që qeveria ka mbyllur televizionin “Agon Channel”, është zgjidhja e vetme.

“Kjo duhet të jetë zgjidhja. Pra nëse qeveria kontrollon mediat dhe qeveria mbyll Agon Channel, i bëj thirrje popullit: Fikni Top Channel”, tha Spahiu në fjalën e mbajtur para krutanëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama e Bollino ‘’luftë’’ për femrat me Lu e Veliaj. Përplasen për ndërgjegjësim katër meshkuj
Socialistët e Dibrës kryqëzojnë Lindita Nikollën e Çim Canin: Në administratë, të paaftë të PD »
Article Logic
Execution time: 0.024708032608032
array(1) { ["section"]=> string(98) "nese-qeveria-mbyll-agon-channel-te-fiket-top-channel-kreshnik-spahiu-thirrje-nga-kruja-video-23366" }