Nesër 21 janari, Rama nxjerr foton e papublikuar: Të mos i harrojmë lotët e kësaj nëne

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:16 20-01-2018 Nesër 21 janari, Rama nxjerr foton e papublikuar: Të mos i harrojmë lotët e kësaj nëne

Nesër bëhen 7 vjet nga protesta e madhe e opozitës së asaj kohe më 21 janar para kryeministrisë.

Këtë datë të shënuar tashmë në historinë e Shqipërisë e ka përkujtuar edhe fotografi i njohur i Parlamentit, Agim Rama.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama ka nxjerrë një foto që nuk ishte publikuar më herët.

Këtë foto të familjarëve të viktimave, fotografi Rama e shoqëron dhe me një apel për të mos harruar kujtim e viktimave dhe dhimbjen e familjarëve.

Më poshtë postimi i Agim Rama:

Screenshot_21.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019016981124878
array(1) { ["section"]=> string(91) "neser-21-janari-rama-nxjerr-foton-e-papublikuar-te-mos-i-harrojme-lotet-e-kesaj-nene-107335" }