Nevila e "Big Brother", ble shtëpinë e saj me lekët e fitores

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:32 07-03-2015 Nevila e Nevila në shtëpinë e re

Fituesja e Big Brother 7 (sezoni i kaluar) më në fund ka blerë shtëpinë e saj. Këtë e bën me dije opinionisti Olti Curri, i cili ka postuar edhe këtë foto ekskluzive të Nevilës.

Nevila është vajza e cila u rrit në shtëpinë e fëmijës dhe që publiku e kurorëzoi si fituese të çmimit të madh, me lëkët e të cilit ka blerë edhe këtë shtëpi të sajën. Nevila ka rrëfyer se po e bën gati vetë shtëpinë dhe se është duke punuar fort për këtë.

Kujtojmë që sot, nis edhe edicioni i 8 i spektaklit “reality”, Big Brother i cili sërish do të kurorëzojë një fitues. Deri atëhere kurorën e mban Nevila me shtëpinë e saj të re.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032850027084351
array(1) { ["section"]=> string(63) "nevila-e-big-brother-ble-shtepine-e-saj-me-leket-e-fitores-5246" }