"Newborn" - 17 Shkurti, Dita e Pavarësisë së Kosovës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:26 17-02-2016

Si çdo vit instalacioni i Prishtinës “Newborn” ka marrë një pamje të re çka shënjon edhe përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. 8 vite Pavarësi, Kosova feston sot e lirë falë gjakut të derdhur të heronjve të UÇK-së dhe mbështetjes së shteteve aleate.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës/ Krahasimi, ora e Ramës dhe ora e Kerryt, sa kushton secila
Batutat mes Berishës, Metës dhe Majkos, foto e pazakontë në festën e organizuar »
Article Logic
Execution time: 0.023375988006592
array(1) { ["section"]=> string(53) "newborn-17-shkurti-dita-e-pavaresise-se-kosoves-32784" }