Newsbomb.al tani në AppStore dhe Google Play

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:49 19-11-2016 Newsbomb.al tani në AppStore dhe Google Play

Tani mund të shkarkoni aplikacionin e Newsbomb.al për smartfonin apo tabletën tuaj për të marrë në kohë reale lajmet më të fundit. Shkarkojeni falas nga iTunes App Store dhe për pajisjet Android në Google Play.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030718088150024
array(1) { ["section"]=> string(50) "newsbomb-al-tani-ne-appstore-dhe-google-play-60005" }