“Next big thing”, The Sun: Është koha e Bebe Rexhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:01 26-05-2016 “Next big thing”, The Sun: Është koha e Bebe Rexhës

“Nuk ka ndodhur që prej 2007-ës, kur unë isha i pari që shkruajta për Lady Gaga-n, që të jem kaq i bindur në lindjen e një ylli të ri të pop-it”, kështu e nis autori artikullin e tij në prestigjozen “The Sun” për këngëtaren me origjinë shqiptare Bebe Rexhën.

Për The Sun, kënga e Bebes me Nicki Minaj, “No Broken Hearts”, është padyshim në listën e hiteve të kësaj vere, ndërsa nuk lihet pa përmendur fakti se këngëtarja shqiptare është autore e hitit tjetër “Monster” i kënduar nga Eminem dhe Rihanna.

Në fund, artikulli mbyllet me fjalët e autorit se: “Eminem do t’i përgjërohet asaj të këndojë në një prej këngëve të tij në të ardhmen”.

the-bebe-2_2889853a.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067138671875
array(1) { ["section"]=> string(53) "next-big-thing-the-sun-eshte-koha-e-bebe-rexhes-41594" }