Neymar i zhgënjen të gjithë, shikoni si rrëzohet kur tenton të triblojë me top (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 19:52 28-06-2017 Neymar i zhgënjen të gjithë, shikoni si rrëzohet kur tenton të triblojë me top (VIDEO)

Neymar është një futbollistët më të mirë në botë, ku ndër të tjera si nga cilësitë më të mira të tij, janë konsideruar aftësitë e tij tribluese.

Por mesa duket gjërat nuk janë më siç kanë qenë dhe Neymar ka humbur diçka nga aftësitë e tij në lojën me top.

Sulmuesi i Barcelonës ka postuar një video në rrjetet sociale ku ai shfaqet duke tribluar me topin, por në një moment ngatërrohet me këmbët e tij dhe rrëzohet përtokë. Momenti është shoqëruar me humor edhe nga vetë sulmuesi Brazilian.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12127017974854
array(1) { ["section"]=> string(89) "neymar-i-zhgenjen-te-gjithe-shikoni-si-rrezohet-kur-tenton-te-tribloje-me-top-video-84331" }