Nga çifti Meta-Kryemadhi e Berisha te zonjat Hoxha... FOTOT PIKANTE: Princi i rregullon fustanin Elias

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:35 09-10-2016 Nga çifti Meta-Kryemadhi e Berisha te zonjat Hoxha... FOTOT PIKANTE: Princi i rregullon fustanin Elias

Këto janë fotot pikante të ceremonisë mbretërore të Princit Leka II me Elia Zaharian. Fotot e shkrepura nga profesionisti Agim Rama tregojnë momente gjatë 12 orëve të festimeve.

Të vetmit parlamentarë që kanë marrë pjesë në dasmën mbretërore ishin Kryetari i Kuvendit Ilir Meta shoqëruar nga bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi dhe ish kryeministri Sali Berisha shoqëruar gjithashtu nga bashkëshortja e tij Liri Berisha. Ndërsa është vënë re mungesa e kryeministrit Rama dhe bashkëshortes së tij Linda Rama.

Dhe ja ku shohim në këto foto çiftet parlamentare por edhe momentet e bukura mes çiftit ku mund të veçojmë lehtësisht momentin kur Princi ulet dhe i rregullon fustanin Elias.

Në fotot e Agim Ramës do të gjeni edhe dy nga zonjat më të pasura në Shqipëri, Vjollca Hoxhën dhe vajzën e saj Lori Hoxha, sikurse edhe shumë figura të familjeve mbretërore, ose siç njihen ndryshe, familjet me “gjak blu”.

dasma1.jpg

dasma13.jpg

monika1_copy.jpg

dasma2.jpg

dasma3.jpg

dasma4.jpg

dasma5.jpg

dasma6.jpg

dasma7.jpg

dasma8.jpg

dasma10.jpg

dasma11.jpg

dasma12.jpg

dasma14.jpg

dasma15.jpg

dasma16.jpg

dasma17.jpg

dasma18.jpg

dasma.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24377799034119
array(1) { ["section"]=> string(104) "nga-cifti-meta-kryemadhi-e-berisha-te-zonjat-hoxha-fotot-pikante-princi-i-rregullon-fustanin-elias-55580" }