Nga e zhveshur, Bleona Qereti mbërthehet deri në fyt dhe ngjit malin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:13 21-02-2017 Nga e zhveshur, Bleona Qereti mbërthehet deri në fyt dhe ngjit malin (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti, dy ditë më parë publikoi foto nudo, mirëpo sot ajo ka vendosuar të bëjë diçka ndryshe.

E mbërthyer deri në fyt, Bleona ka ngjitur malin dhe ka kaluar momente të bukura duke bërë ski. Bleona si e veshur dhe e zhveshur përcjell  pozitivitet me buzëqeshjen e saj.

bleona.png

bl.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021475076675415
array(1) { ["section"]=> string(78) "nga-e-zhveshur-bleona-qereti-mberthehet-deri-ne-fyt-dhe-ngjit-malin-foto-69493" }