Nga Gostivari, Shkodran Mustafi publikon një foto të veçantë

Publikuar tek: sport, më 17:45 28-07-2016 Nga Gostivari, Shkodran Mustafi publikon një foto të veçantë

Shkodran Mustafi ndodhet në vendlindjen e tij, në Gostivar të Maqedonisë, aty ku zhvilloi edhe ceremoninë e dasmës. Pasi ka kaluar disa ditë me familjarët e tij, Mustafi i duhet të niset për në Spanjë, aty ku do të bashkohet me ekipin e tij, Valencian.

Ai ka publikuar edhe një foto të veçantë, i rrethuar nga familjarë dhe mbas tyre qëndron flamuri kombëtar.

Ndonëse ka preferuar të përfaqësoj Gjermaninë, Mustafi shpesh herë flet dhe poston për vendlindjen dhe kombin e tij. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qeveria Shqiptare nuk mban fjalën, ndryshohet plani i stadiumit të ri (Foto)
Shkëndija e shqiptarëve pranë historisë, kapiteni vulos rezultatin »
Article Logic
Execution time: 0.015949010848999
array(1) { ["section"]=> string(65) "nga-gostivari-shkodran-mustafi-publikon-nje-foto-te-vecante-48020" }