Nga grimi deri te ngrënia e çokollatave, ja ç’ndodhi mbrëmë pas kamerave në “Opinion” (VIDEO PIKANTE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:18 11-04-2018 Nga grimi deri te ngrënia e çokollatave, ja ç’ndodhi mbrëmë pas kamerave në “Opinion” (VIDEO PIKANTE)

Mbrëmjen e djeshme në “Opinion” në Tv Klan u fol për vendosjen e TVSH-së për biznesnin e vogël.

Në panel ishin të ftuar ekspertë të fushës, analistë dhe gazetarë.

Ndërsa “Opinin” ka publikuar edhe disa video se çfarë ndodh pas kuintave.

Në videot mjaft interesante shihet Blendi Fevziu bashkë me gazetarët që përgatisin kronikat që do transmetohen në emision. Ndërsa gjatë kësaj kohe ata konsmojnë edhe çokollata në zyrë.

Ndiqni videot!

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Turjan Hyska braktis Vizion Plus, ja ku do transmetohet emisioni i tij i ri
E keni pritur gjatë, Messenger sjell mundësinë që... »
Article Logic
Execution time: 0.020301818847656
array(1) { ["section"]=> string(103) "nga-grimi-deri-te-ngrenia-e-cokollatave-ja-c-ndodhi-mbreme-pas-kamerave-ne-opinion-video-pikante-116437" }