Nga ku i nis pushimet Mero Baze

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:56 05-06-2016 Nga ku i nis pushimet Mero Baze

Gazetari Mero Baze këtë mëngjes të diele e ka gjetur veten në bregdet duke shijuar pamjen piktoreske që shikoni në foto.

Dhe e dini ku është? Në Shqipëri, madje vetëm pak kilometra larg Tiranës, konkretisht në Qerret Plazh. Me publikimin e këtyre fotografive, Baze promovon kështu edhe bukuritë magjepse të bregdeteve tona.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026031017303467
array(1) { ["section"]=> string(37) "nga-ku-i-nis-pushimet-mero-baze-42485" }