Nga Meksika në Paris, Armina Mevlani mahnit nga “Qyteti i Dashurisë” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:43 31-01-2017 Nga Meksika në Paris, Armina Mevlani mahnit nga “Qyteti i Dashurisë” (FOTOT)

Armina Mevlani siç duket po shëtit kontinent më kontinent, nga Meksika është rikthyer sërish në Eurpopë dhe pikërisht në Francë, në kryeqytetin e bukur Parisin.

E veshur si gjithmonë me shumë stil, Armina ka postuar disa foto nga “Qyteti i Dashurisë”. Ajo ngjan me të vërtetë mahnitëse me “look-un” e saj dhe fotot me shumë klas.

aaa.pngaa.pnggrwe4.png

paris.pngarmina.pngarmina_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02620792388916
array(1) { ["section"]=> string(77) "nga-meksika-ne-paris-armina-mevlani-mahnit-nga-qyteti-i-dashurise-fotot-67292" }