Nga netët pa gjumë deri te xhelozia e të vëllait, ish-deputetja e LSI emocionon me fjalët për të bijën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:35 20-05-2019 Nga netët pa gjumë deri te xhelozia e të vëllait, ish-deputetja e LSI emocionon me fjalët për të bijën

Në shtëpinë e ish-deputetes së LSI Erisa Xhixho ditën e djeshme ka pasur festë.

Vajza e ish-deputetes, Nikol ka festuar 1-vjetorin e lindjes dhe Xhixho i ka kushtuar një dedikim tejet emocionues.

Politikania tregon vështirësitë që i është dashur të kalojë për rritjen e saj, të bashkangjitura me momentet e bukura.

‘Princesha jone Nikol mbushi 1-vjec dhe mami Erisa ,babi Enea, vellai Henri i urojme Gezuar ditelindjen. Jemi te bekuar nga zoti pasi me 2 engjej kemi gjithe boten ne krahet tone.

12 muaj me ty Nikol ishin plot te qeshura por dhe nete pa gjum,lodhje, vellai te leshoj krevatin dhe te la me mamin nderkohe ai si i madh iku te dhoma tjeter me babin. Nuk ishte e lehte te menaxhoje dy femije te vegjel po mami dhe babi bene maksimumin qe Henri te kishte te njejten perkujdesje si perpara dhe mos behej xheloz per ty Princesh ( edhe pse hera heres ishte e veshtire).

Tani qe ju shoh te rriteni bashke dhe se si kur Henri vjen nga çerdhja pyet Ku eshte Nikol? dhe ti Nikol qe te shkelqejne syte,perplas krahet e kembet dhe kudo qe te jesh vrapon ta kapesh nga bluza ose nga floket vellain mbushem me dashuri dhe kuptoj qe sa me shume kalon koha aq me shume do lidheni me njeri tjetrin ,se fazat e jetes do i kaloni bashke. Gezuar jeta ime Nikol edhe 100 vite plot dashuri ,shendet dhe gezime . Mami Erisa , babi Enea dhe vellai Henri te duan shume’, shkruan Erisa Xhixho në Instagram.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Princesha jone Nikol mbushi 1-vjec dhe mami Erisa ,babi Enea, vellai ?Henri i urojme Gezuar ditelindjen??. Jemi te bekuar nga zoti? pasi me 2 engjej kemi gjithe boten ne krahet tone. 12 muaj me ty Nikol ishin plot te qeshura por dhe nete pa gjum,lodhje, vellai te leshoj krevatin dhe te la me mamin nderkohe ai si i madh iku te dhoma tjeter me babin. Nuk ishte e lehte te menaxhoje dy femije te vegjel po mami dhe babi bene maksimumin qe Henri te kishte te njejten perkujdesje si perpara dhe mos behej xheloz per ty Princesh ( edhe pse hera heres ishte e veshtire?) . Tani qe ju shoh te rriteni bashke dhe se si kur Henri vjen nga çerdhja pyet Ku eshte Nikol?? dhe ti Nikol qe te shkelqejne syte,perplas krahet e kembet dhe kudo qe te jesh vrapon ta kapesh nga bluza ose nga floket vellain? mbushem me dashuri dhe kuptoj qe sa me shume kalon koha aq me shume do lidheni me njeri tjetrin ,se fazat e jetes do i kaloni bashke?. Gezuar jeta ime Nikol edhe 100 vite plot dashuri ,shendet dhe gezime ?. Mami Erisa , babi Enea dhe vellai Henri te duan shume?❤. Foto @bnw.portraits.al ? @british_school_tirana ?

A post shared by Erisa Xhixho (@erisaxhixho) on

tgfh.png

sdfgyhjk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020823955535889
array(1) { ["section"]=> string(108) "nga-netet-pa-gjume-deri-te-xhelozia-e-te-vellait-ish-deputetja-e-lsi-emocionon-me-fjalet-per-te-bijen-164937" }