‘Nga një lule për secilin nga ju’, Luana Vjollca feston sot suksesin e rradhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:20 24-05-2019 ‘Nga një lule për secilin nga ju’, Luana Vjollca feston sot suksesin e rradhës

Profili në Instagram tashmë është bërë një 'numrator; suksesi për personazhet e famshëm në gjithë botën.

Dhe e themi me plot gojën që i tillë është edhe për Luana Vjollcën.

Ajo është padiskutim një ndër femrat më me ndikim në rrjetet sociale në vendin tonë, pasi jo më kot sot ka kapur shifrën e 1.5 milionë ndjekësve.

Mirëpo kjo dashuri është shumë reciproke sepse Luana qëndron shumë në kontakt me ndjekësit e saj, si me foto, video apo edhe komente të ndryshme.

Për të festuar shifren prej 1.5 milion ndjekësve, Luana u ka dedikuar një postim duke i falënderuar dhe duke “u dhuruar” nga një trëndafil për secilin.

“1.5 M, Nga nje lule per secilin nga ju qe ma mbushni shpirtin plot cdo dite me dashurine tuaj..”, shkroi Luana në postimin e saj.

 

 

 

Screenshot_19.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076570510864258
array(1) { ["section"]=> string(82) "nga-nje-lule-per-secilin-nga-ju-luana-vjollca-feston-sot-suksesin-e-rradhes-165561" }