Nga parashutizmi, një bluzë për Zahon dhuratë nga Alket Islami

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:57 09-05-2015 Nga parashutizmi, një bluzë për Zahon dhuratë nga Alket Islami Edi Rama duke marre bluzen e dhuruar nga Alket Islami per Zahon

Duket se Zaho do të ketë në mbrëmje një dhuratë të re. Pasi vetë Edi Rama e ka marrë këtë dhuratë nga Alket Islami, i cili i dhuroi një bluzë të vogël fiks për Zahon dhe Edi Ramës i ka pëlqyer shumë kjo gjë. 

Aq i ka pëlqyer kryeministrit, saqë ka vendosur që ta nxjerrë në foton e ditës, foton e tij duke mbajtur në duar e duke parë bluzën e vogël që mori dhuratë nga Alket Islami, i cili këto ditë po zhvillon në qytetin bregdetar konkurrimin Albania Open Air 2015.

Në fakt, parashutizmi është një sport i vështirë. Por meqënëse Edi ka qenë basketbollist, ndoshta Zahos në të ardhmen, mund t’i pëlqejë kjo ide. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033870935440063
array(1) { ["section"]=> string(67) "nga-parashutizmi-nje-bluze-per-zahon-dhurate-nga-alket-islami-10756" }