Nga po vërdalloset Armina Mevlani dhe pse? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:10 22-09-2016 Nga po vërdalloset Armina Mevlani dhe pse? (Foto)

Armina Mevlani po shijon ditët duke bërë "shopping" në Itali dhe pikërisht në Milano.

E veshur e gjitha me rroba të ngushta dhe të zeza, Armina nxjerr në pah të gjitha “hiret” e saj.  

Vetëm një ditë më parë ajo lajmëroi që do niste një javë të mbushur plot me aventura në Milano. "Më ndiqni në Snapchat, Facebook, Instagram dhe shumë shpejt në youtube. Do të ndaj me ju të gjitha veshjet e mia"- ftoi miqtë e saj të rrjeteve sociale.

arminas_mevlani.png

arminas_mevlani_2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy policë me urgjencë në banesën e Stresit, thyejnë kabinën elektrike. Rreperi: Idiota! (VIDEO)
Marina Vjollca jep një deklaratë të fortë: Ti je jeta ime »
Article Logic
Execution time: 0.020244121551514
array(1) { ["section"]=> string(52) "nga-po-verdalloset-armina-mevlani-dhe-pse-foto-53759" }