Nga rrahja me shkop në modele, si ndryshoi realiteti i vajzave që dje bënë xhiron e rrjeteve sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:35 21-09-2016 Nga rrahja me shkop në modele, si ndryshoi realiteti i vajzave që dje bënë xhiron e rrjeteve sociale

Ditën e djeshme, një video me adoleshentë që rrihnin bashkëmoshatarin e tyre bëri xhiron e të gjitha rrjeteve sociale.

Tre vajza dhe dy djem kanë ushtruar dhunë ndaj një djali. Fillimisht gjuan me shkelma njëra nga vajzat me emrin Megi, pas saj edhe një tjetër,. Menjëherë atyre iu bashkohet një vajzë e tretë e cila godet djalin me një shkop. Pas bujës në rrjetet sociale policia doli në një deklaratë për shtyp ku sqaroi se videoja ishte xhiruar dy vite më parë.

Por si ka ndryshuar sot realiteti i këtyre vajzave? Trejsi S. është pikërisht njëra nga vajzat që shfaqet në video me një shkop në dorë duke goditur të riun. Sot Trejsi i është futur botës së modelingut dhe ka marrë pjesë edhe në konkurse bukurie siç është Miss Univers Albania.

Kjo tregon se Trejsi i është larguar jetës së rrugës për të provuar atë të artit.

 misss.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019474029541016
array(1) { ["section"]=> string(105) "nga-rrahja-me-shkop-ne-modele-si-ndryshoi-realiteti-i-vajzave-qe-dje-bene-xhiron-e-rrjeteve-sociale-53650" }