Nga...“Të ka q*rë gjithë estrada...” në miq të pandashëm!!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:24 13-09-2016 Nga...“Të ka q*rë gjithë estrada...” në miq të pandashëm!!

Ndodh edhe kështu në showbizin shqiptar. Reperi Noizy dhe këngëtarja Dafina Zeqiri jo vetëm që kanë bërë paqe me njër-tjetrin por tashmë janë bërë edhe të pandashëm.

Është e habitshme në fakt kur mendon se në një këngë të OTR , Noizy sulmonte Ledrin duke i kënduar për Dafinën (që asokohe ishte në  një lidhje me Vulën): “Nusen tënde ta ka q*** gjithë estrada, a po t’dhemb tash o Ledri Gaga”.

Dafi dhe Noizy kanë shkuar bashkë për të takuar fëmijët e fshatit SOS dhe foton e kanë ndarë me të gjithë ndjekësit nëpër rrjetet sociale.

dafi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029409885406494
array(1) { ["section"]=> string(55) "nga-te-ka-q-re-gjithe-estrada-ne-miq-te-pandashem-52752" }