Ngatërresa me emrin, Arta Marku: Nuk jam unë KRYEPROKURORJA

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:06 18-12-2017 Ngatërresa me emrin, Arta Marku: Nuk jam unë KRYEPROKURORJA

Që nga dita e sotme prokurorja Arta Marku do të jetë në krye të Prokurorisë së Përgjithëshme edhe pse përkohsisht deri në konstituimin e KLP-së.

Por me të njëjtin emër, “Arta Marku” është edhe gazetarja e kulturës në TVSH.

Në një reagim në rrjetet sociale, gazetarja Marku thotë se kohët e fundit ka marrë shumë mesazhe dhe kërkesa për miqësi duke u nisur nga emri i saj.

“Unë do të vijoj të merrem me gjëra aspak të përkohëshme, me LIBRA, me shkrimtarë e poetë... gjithnjë në BIBLIOTEKË...”,- shkruan gazetarja Marku ndër të tjera.

Më poshtë postimi i plotë:

Screenshot_31.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026271104812622
array(1) { ["section"]=> string(64) "ngaterresa-me-emrin-arta-marku-nuk-jam-une-kryeprokurorja-103565" }