Ngeli jashtë parlamentit, ish-deputeti i rikthehet pasionit të tij të vjetër (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:57 23-09-2017 Ngeli jashtë parlamentit, ish-deputeti i rikthehet pasionit të tij të vjetër (FOTO)

Ai nuk do të jetë në parlamentin e 2017-2021, por Eduard Ndocaj nuk mund të dalë lehtë nga vëmendja e publikut.

Pasi nuk mundi të futej në parlament dhe tani është më i përqëndruar vetëm te bizneset e tij, Ndocaj gjen më shumë kohë për t’ju dedikuar pasioneve të tij.

Ai e ka treguar edhe më herët që është shumë i apasionuar pas pikturës, por tani duket se i është përkushtuar më shumë dhe kjo gjë duket edhe tek fotot e pikturave që ai ka publikuar në rrjetet sociale.

Më poshtë fotot:

Screenshot_17.jpg

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015403985977173
array(1) { ["section"]=> string(86) "ngeli-jashte-parlamentit-ish-deputeti-i-rikthehet-pasionit-te-tij-te-vjeter-foto-93436" }