Ngjarja e rëndë në Vlorë, zbulohen detaje nga e kaluara e autorit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:26 10-08-2018 Ngjarja e rëndë në Vlorë, zbulohen detaje nga e kaluara e autorit Autori Ridvan Zykaj

24 vjeçari Ridvan Zykaj është autori i ngjarjes së rëndë që tronditi Vlorën mesditën e sotme.

Mësohet se i riu para 5 vitesh ka kaluar një traumë të rëndë, duke djegur një pjesë të madhe të trupit, por nuk është kuruar ndonjëherë për probleme mendore.

Gjithashtu, kanë dalë dhe emrat e familjarëve të vrarë një nga një nga autori,  Azem Zykaj, Sara Zykaj, Denis Zykaj, Berie Zykaj, Aferdita Zykaj, Besim Zykaj, Ledion Zykaj 6 vjeç dhe Vasilika Zykaj 17 vjeçe.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dalin emrat e 8 viktimave në Selenicë, dy fëmijë 6 dhe 17 vjeç. Ridvan Zykaj vrau familjarët dhe të afërmit e tij
“Shuajti tre familje”, flasin banorët e fshatit, Policia jep informacion: Ja kë vrau 24-vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.037365913391113
array(1) { ["section"]=> string(71) "ngjarja-e-rende-ne-vlore-zbulohen-detaje-nga-e-kaluara-e-autorit-130744" }