Ngjarja që tronditi kryeqytetin dhe "trazoi" edhe njëherë ujërat e politikës

Publikuar tek: bomb-video, më 18:49 30-06-2018

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016129970550537
array(1) { ["section"]=> string(81) "ngjarja-qe-tronditi-kryeqytetin-dhe-trazoi-edhe-njehere-ujerat-e-politikes-126318" }