Ngjarja shokuese, polici qëllon me 11 plumba në rrugë bashkëshorten e tij (Video+16)

Publikuar tek: bota, më 13:26 04-11-2015

Kujdes, pamje të rënda

Një ngjarje shokuese është regjistuar në rrugët e qytetit Uberlandia në Brazil, ku një burrë ka varë gruan e tij duke e qëlluar atë me 11 plumba.

E gjithë ngjarja është regjistruar nga kamerat e bizneseve dhe shihet se si 46 vjeçari, me profesion polic, ndjek nga pas me vrap Veridiana Rodrigues Carneiro, 36 vjeç, dhe pasi një plumb e godet në shpinë, ajo rrëzohet ndërsa burri e qëllon disa herë nga afër.

46 vjeçari u mbyll brenda shtëpisë së tij pasi kreu krimin dhe pas disa orësh negociata me policinë, është dorëzuar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027321100234985
array(1) { ["section"]=> string(87) "ngjarja-shokuese-polici-qellon-me-11-plumba-ne-rruge-bashkeshorten-e-tij-video-16-24638" }