Ngjarja TRONDITËSE, nesër vritet burri që përdhunoi 7-vjeçaren (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:52 09-08-2018 Ngjarja TRONDITËSE, nesër vritet burri që përdhunoi 7-vjeçaren (VIDEO) Paula Dyer

Nesër jep frymën e fundit 59-vjeçari Billy Ray Irick, pasi do të ekzekutohet me një injeksion vdekjeprurës.

Billy Ray Irick përdhunoi dy herë 7-vjeçaren Paula Dyer, e cila vdiq menjëherë.

Prindërit e Paulës, Kenny dhe Kathy kishin marrë Irick për ta mbështetur, kur ishte 26 vjeç, pasi ky i fundit kishte përjetuar një histori tragjike në jetë, dhe fëmijëria e tij kishte qenë plot me trauma.

Por një mëngjes, mamaja e vogëlushes pati një debat me Kathy dhe e dëboi atë nga shtëpia.

Por edhe pse në ishte në mëdyshje, ajo nuk kishte zgjidhje tjetër përveçse ta lejonte atë të bënte rolin e babysisterit dhe e la Paulën nën kujdesin e tij.

Paula u gjet gjysmë e zhveshur në shtratin e nënës së saj me një pellg gjaku midis këmbëve. Ajo u dërgua në spital ku mjekët u përpoqën për 45 minuta për ta shpëtuar.

Gjykatësi, John James Duncan Jr, e përshkroi incidentin si rasti më brutal në karrierën e tij. 

download (1).jpg

9f606f45-a237-46db-8798-f1f81f6fa885-Paula_Dyer (1).jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018928050994873
array(1) { ["section"]=> string(74) "ngjarja-tronditese-neser-vritet-burri-qe-perdhunoi-7-vjecaren-video-130630" }