Ngjarje e rëndë në Fier, VDES 21-vjeçarja, familjarët akuzojnë mjekët

Publikuar tek: aktualitet, më 14:21 14-02-2018 Ngjarje e rëndë në Fier, VDES 21-vjeçarja, familjarët akuzojnë mjekët

Një 21-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin e Fierit. 21-vjeçarja është identifikuar si Xhuljeta Gjeka. 

Ndërsa familjarët akuzojnë stafin spitalor të Fierit se neglizhuan situatën e 21-vjeçares. 

Ata shprehen se e kanë çuar vajzën me temperaturë të ulët në spital. Ndërsa, mjekët u kanë thënë se është virozë e stinës. 

Vajzës i është bërë serum dhe më pas është përcjellë për në banesë, por gjendja e saj ka ardhur duke u përkeqësuar. 21-vjeçarja është dërguar sërish në spital, por ndërroi jetë.

Ndërsa pritet që të dalin rezultatet e ekspertizës ligjore. 

Vijon...

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Këtë e ka fal zoti për së dyti”... VIDEO DRAMATIKE: Ç’ndodhi me dy punonjës të OSHEE
E BUJSHME, nis hetimi për prokurorin e shumëpërfolur që shkarkoi Arta Marku »
Article Logic
Execution time: 0.008573055267334
array(1) { ["section"]=> string(74) "ngjarje-e-rende-ne-fier-vdes-21-vjecarja-familjaret-akuzojne-mjeket-110229" }