Ngjarje e rëndë në Vlorë, plagoset në mes të lokalit me armë zjarri 33 vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:09 16-05-2018 Ngjarje e rëndë në Vlorë, plagoset në mes të lokalit me armë zjarri 33 vjeçari  (EMRI) Pamje nga vendngjarja

 Një plagosje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku si pasojë një 33-vjeçar ka marrë plumba në këmbë.

I plagosuri është Roland Banaj, 33 vjeç. Plagosja ka ndodhur mesditën e sotme në ambientet e jashtme të një lokali, në lagjen ‘Pavarësia’ në Vlorë.

Mësohet se 33-vjeçari është plagosur në pjesën e këmbës me pistoletë. Ambulanca ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka transportuar në spital të plagosurin. Autori është larguar në këmbë mes lagjes dhe nuk është identifikuar ende.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tij si dhe për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 pppp.jpg

palgosjaaa.jpg

plagosja.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet i shumëkërkuari i Fierit, ja për çfarë akuzohet (EMRI-DETAJE)
Fatmir Xhafaj nuk largohet nga detyra, vjen reagimi i parë nga PD »
Article Logic
Execution time: 0.023046016693115
array(1) { ["section"]=> string(89) "ngjarje-e-rende-ne-vlore-plagoset-ne-mes-te-lokalit-me-arme-zjarri-33-vjecari-emri-120950" }