Ngjarje tragjike, vetëvaret 17 vjeçarja, prindërit e gjejnë në oborrin e shtëpisë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 14-06-2018 Ngjarje tragjike, vetëvaret 17 vjeçarja, prindërit e gjejnë në oborrin e shtëpisë foto ilustruese

Vetëvaret një 17 vjeçare me iniciale T.G, banuese në fshatin Stan, Karbunarë të Lushnjes. Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur adoleshenten të varur në një pemë në oborrin e shtëpisë mëngjesin e sotëm.

Ndërsa nuk dihen rrethanat që e çuan 17 vjeçaren të marrë këtë vendim fatal për jetën.

Njoftimi i policisë:

Në datën 14.06.2018, rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë, Lushnje, është gjetur nga familjarët dhe ka gjetur vdekjen e vetëvarur në një peme në oborrin e banesës shtetësja T.G, 17 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet 28 vjeçari, ishte dënuar nga Krimet e Rënda në Tiranë me 7 muaj burg (EMRI)
Bashkëjetuesja e kallëzon në polici për dhunë, arrestohet 35 vjeçari (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.017575025558472
array(1) { ["section"]=> string(86) "ngjarje-tragjike-vetevaret-17-vjecarja-prinderit-e-gjejne-ne-oborrin-e-shtepise-124331" }