Ngjarjet e fundit e kanë bërë Lori Hoxhën të shpresojë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:40 21-09-2016 Ngjarjet e fundit e kanë bërë Lori Hoxhën të shpresojë...

Pas divorcit të Brad Pitt me Angelina Jolie, Lori Hoxha po shpreson për një rikthim të dytë të aktorin me ish-bashkëshorten Jennifer Aniston.

 

E mbështetur pas muri, e veshur me xhinse të grisura, një bluze të bardhë dhe taka, Lori po shpreson që aktori të kthehet sërish me ish-bashkëshorten Jennifer.

“Rastësisht e mbështetur mbi mur me xhinset e mia të grisuar duke shpresuar që Brad dhe Jennifer të kthehen bashkë”-shkruan Lori. 

 loti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025452852249146
array(1) { ["section"]=> string(60) "ngjarjet-e-fundit-e-kane-bere-lori-hoxhen-te-shpresoje-53664" }