Ngjela ‘luan’ poker me Ramën, Bashën e Kryemadhin, batuta e avokatit do ju bëjë të qeshni me lot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:17 18-10-2017 Ngjela ‘luan’ poker me Ramën, Bashën e Kryemadhin, batuta e avokatit do ju bëjë të qeshni me lot

Avokat Spartak Ngjela ka qenë sot i ftuar në emisionin “Kolaudim’ në INTV, ku përveç komentimit të aktualitetit politik nuk ka kursyer as batutat.

Ngjela u pyet nëse do ishte duke luajtur poker me krerët e politikës shqiptare, e menjëherë ndërhyri duke thënë “Unë ua marr të gjitha paratë atyre”.

Por duke e lidhur lojën imagjinare të pokerit me situatën aktuale Ngjela tha:

“Monika s’ka letra fare. Ka zero, zero, zero letra. Tani cili nga këta të dy. Këta të dy kanë derëzezë e punëzezë, kanë letra që s’kalojnë dot fare. Një ‘pair’ me teta dhe tjetri ka një çift shtatash. Unë ua marr të gjitha lekët se kam letra. Kam katër asa”, përfundoi avokat Ngjela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068514108657837
array(1) { ["section"]=> string(98) "ngjela-luan-poker-me-ramen-bashen-e-kryemadhin-batuta-e-avokatit-do-ju-beje-te-qeshni-me-lot-96362" }