Ngjela: Shqiptarë të grabitur, edhe pak durim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:01 13-04-2016 Ngjela: Shqiptarë të grabitur, edhe pak durim

Avokat Spartak Ngjela e ka ndjekur me mjaft interes çështjen e Reformës në Drejtësi për të cilën thotë se do të bëhet.

Avokati është shpresëplotë për këtë reformë ndërsa i kërkon ‘shqiptarëve të grabitur” edhe pak durim.

“Ore... doni apo nuk doni ju, Reforma në Drejtësi do te bëhet... në procese do shkoni...dhe parate e vjedhura do t'ju merren. Shqiptarë të grabitur - edhe pak durim”, shkruan Ngjela.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Magjistarja e shpirtit” të Mira Kazhanit dhe një super urim
Ndocaj: Deputetët shkojnë me pushime në vendet e Botës, unë pi Chivas me Redbull në Manati »
Article Logic
Execution time: 0.025695085525513
array(1) { ["section"]=> string(49) "ngjela-shqiptare-te-grabitur-edhe-pak-durim-37617" }