Ngjelën e pushtojnë budallenjtë dhe zgjedh të bëjë diçka për këtë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:27 21-03-2016 Ngjelën e pushtojnë budallenjtë dhe zgjedh të bëjë diçka për këtë (FOTO)

Spartak Ngjela, avokati shqiptar është në një situatë të sikletshme. Me sa duket i ka ndodhur ajo që u ndodh zakonisht të gjithëve, në të shumtën e rasteve: E kanë pushtuar budallenjtë. Të paktën nga sa thotë.

E çfarë bën në këtë rast? Thjesht, po mendon e po thith puron e tij…atë që bëjnë zakonisht mendimtarët. E çfarë mund t'u bësh budallenjve?! Veçse t'i injorosh...

“- Pse kaq mendueshëm, avokat?

- Na kanë pushtuar budallejtë ...”, shkruan në diçiturën e tij Ngjela, i cili së fundmi është komplimentuar edhe nga Rama në kongresin e Partisë Socialiste.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069098472595215
array(1) { ["section"]=> string(76) "ngjelen-e-pushtojne-budallenjte-dhe-zgjedh-te-beje-dicka-per-kete-foto-35615" }