NGJETHËSE/ Lexon tregimin, djali i Blerina Bombajt qan pse vdiq qeni (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:42 06-01-2019 NGJETHËSE/ Lexon tregimin, djali i Blerina Bombajt qan pse vdiq qeni (VIDEO)

Një situatë e pazakontë i ka ndodhur dietologes Blerina Bombaj, duke dhënë një mesazh mjaft të madh.

Gjatë kohës që djali i saj ka qenë duke lexuar tregimin ka fillluar të qajë për shkak se në tregim kishte vdekur qeni.

Duke qenë se djali i Blerinës e ka me shumë qejf leximin, dietologia vendosi ta filmojë dhe ta shpërndajë me miqtë e saj lumturinë e një nëne.

Por djali e ka lënë në gjysmë leximin pasi u prek nga tregimi, ku bëhej fjalë për një djalosh që i ka ngordhur qeni.

'Kjo eshte ora kur djali im me lexon tregime nga libri i gjuhes. E ka me qef leximin dhe e shtypa videon sepse vertete lexon bukur, kur me la pa fjale', shkruan Blerina krahas videos në Instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026551961898804
array(1) { ["section"]=> string(79) "ngjethese-lexon-tregimin-djali-i-blerina-bombajt-qan-pse-vdiq-qeni-video-147694" }