Ngordh macja e famshme që pushtoi rrjetet sociale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 10-08-2016 Ngordh macja e famshme që pushtoi rrjetet sociale

Tombili, macja e famshme e Stambollit, që u kthye në fenomen në rrjetet sociale pas fotografisë ku qëndronte si njeri buzë trotuarit, ka ngordhur disa ditë më parë.

Macja e cila njihej në lagje për jetën e saj sedentare dhe moskokëçarëse u bë e famshme pas postimeve “meme” në një prej faqeve të humorit “9Gag”.

Banorët e lagjes e kanë njoftuar vdekjen e maces me anë të një letre të vendosur në pemë ku lexohet “Do jetosh përherë në zemrat tona”.

Scrsdfeeeggt_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023604869842529
array(1) { ["section"]=> string(55) "ngordh-macja-e-famshme-qe-pushtoi-rrjetet-sociale-49353" }