Nicki Minaj konfirmon ndarjen: Tani jam single…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:32 05-01-2017 Nicki Minaj konfirmon ndarjen: Tani jam single…

Një nga çiftet më të komentuara ditët e fundit për shkak të një përçarje në lidhjen e tyre, duket se i kanë dhënë fund aludimeve dhe kanë treguar të vërtetën.

Ka qënë Nicki Minaj e para që ka konfirmuar ndarjen në Twitter ditën e sotme. “Për ta konfirmuar, po jam single shkruan Who. Do fokusohem tek puna dhe do mundohem që së shpejti të publikoj diçka për ju.

“Paçi një vit të ri të bekuar. Ju dua.” shkruajti ajo. Nicki dhe Meek Mill janë njohur në 2009, por u lidhën në 2010 dhe po ndahen pas 6 viteve bashkë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033076047897339
array(1) { ["section"]=> string(51) "nicki-minaj-konfirmon-ndarjen-tani-jam-single-64667" }