Nicole Kidman surprizon me mbështetjen e saj për Donald Trump

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:35 12-01-2017 Nicole Kidman surprizon me mbështetjen e saj për Donald Trump

Ajo është duke udhëtuar botën për të promovuar filmin e saj të ti që tregon historinë e një djali indian të adoptuar nga një familje tazmaniane.

Por gjatë turit ajo u përball me një pyetje lidhur me Presidentin e zgjedhur të Shteteve të Bashkaura.

Gjatë një interviste me BBC ajo it ha gazetares Victoria Derbyshire se amerikanët duhet ta mbeshtesin Donald Trump pasi të marrë detyrën, raporton Newsbomb.al.

aqwer23yujcdfh_1.jpg

Mbështetja e aktores së famshme, fituese e çmimit Oscar, e cila ka dy shtetësi amerikane dhe australiane, erdhi si një surprizë ndërkohë që shumë aktorë, këngëtarë dhe persona të famshëm janë renditur kundër Donald Trump si para fushatë ka kanë vijuar të demonstrojnë qëndrimin kundër tij edhe pasi Trump fitoi zgjedhjet. /Newsbomb.al

sdrt45yhudfhdfgjhot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19137406349182
array(1) { ["section"]=> string(67) "nicole-kidman-surprizon-me-mbeshtetjen-e-saj-per-donald-trump-65334" }