Nicole Scherzinger “engjëlli” seksi i Victoria Secret

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 14-04-2015 Nicole Scherzinger “engjëlli” seksi i Victoria Secret

Nicole Scherzinger është bërë pjesë e fushatës së të brendshmeve “Victoria Secret”. 

Këngëtarja ka ndarë me miqtë e saj një foto nga seti fotografik i fushatës në të cilën shihet e veshur me bikini në ngjyrë të verdhë duke treguar linjat e saj në formë. “Faleminderit që më bëni të ndjehem si një ëngjëll”, thotë Nicole për brandin  “Victoria Secret” në Facebook. Nicole nuk është “engjëlli” i Victoria Secret por është një kandidate e mirë për të qenë në shtëpinë me femrat më seksi të modelingut.

Nicole dhe ish i dashuri i saj Lewis Hamilton i kanë dhënë fund lidhjes përpara pak kohësh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024863958358765
array(1) { ["section"]=> string(56) "nicole-scherzinger-engjelli-seksi-i-victoria-secret-8715" }