Niko Komani zbulon të vërtetën e marrëdhënies me Adel Lamin: Gati të shpërngulem në Amerikë për të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:50 11-10-2018 Niko Komani zbulon të vërtetën e marrëdhënies me Adel Lamin: Gati të shpërngulem në Amerikë për të Adel Lami

Të gjithë i kemi parë prej kohësh çiftin Niko Komani dhe Adel Lami të kenë marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin gjatë spektaklit DWTS.

Mesa duket raporti i tyre nuk ishte vetëm profesional por shumë më tepër sesa kaq. Për herë të parë për INTv Niko tregon të pathënat e marrëdhënies së tyre.

I ftuar në emisionin “Adrenalinë” në INTv me moderatore Ueda Kullakshin, Niko shprehet se është i gatshëm të lërë Shqipërinë dhe të shpërngulet në Amerikë për Adelën.

Këto dhe shumë deklarata të tjera i ndiqni në intervistën e mëposhtme:

 

LAJMI NË:http://www.intv.al/me-ne-fund-niko-komani-zbulon-te-verteten-e-marredhenies-se-tij-me-adel-lami-74825

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021689891815186
array(1) { ["section"]=> string(104) "niko-komani-zbulon-te-verteten-e-marredhenies-me-adel-lamin-gati-te-shperngulem-ne-amerike-per-te-137400" }