Niko Peleshi me djalin dhe vajzën, tifozë të çmendur të Bayern-it (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:35 12-04-2017 Niko Peleshi me djalin dhe vajzën, tifozë të çmendur të Bayern-it (Foto)

Zëvendës kryeministri Niko Peleshi është duke ndjekur ekipin e tij të zemrës, Bajernin e Mynihut, së bashku me vajzën, Aleksian dhe djalin, Johanin.

Të veshur me uniformat e bavarezëve, familja Peleshi duket tepër e fokusuar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Bajernit.

Por zv/kryeministri dhe fëmijët e tij duhet të jenë duke përjetuar momente jo të këndshme pasi Bajerni aktualisht është duke humbur me rezultatin 1-2, me një penallti të humbur dhe me një lojtar të ndëshkuar me karton të kuq. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta kapet “mat” në një ambient publik, ja ku shkoi fill pas takimit me Ramën (Foto)
Profili i kryeministrit në facebook, Rama: Kam shpesh herë probleme dhe mërzitem, por e zgjidh me një lëvizje »
Article Logic
Execution time: 0.017966032028198
array(1) { ["section"]=> string(75) "niko-peleshi-me-djalin-dhe-vajzen-tifoze-te-cmendur-te-bayern-it-foto-74987" }