Niko Peleshi “sfidon” Veliajn, në mbështetje të fëmijëve me sindromën down

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:43 21-03-2015 Niko Peleshi “sfidon” Veliajn, në mbështetje të fëmijëve me sindromën down Niko Peleshi me familjen ne mbeshtetje te femijeve me sindromen down

Ngjyra shprese dhe aktivitete të bukura. Kështu shkruan zv.kryeministri Niko Peleshi I cili ka hedhur në facebook të tij personal disa foto nga aktiviteti I sotëm në park për fëmijët me sindromën down.

“Sot në Park, në ditën e fëmijëve me sindromën down. Aktivitete te bukura, shumë fëmijë, shumë ngjyra, shume shprese”, shkruan zv.kryeministri Niko Peleshi.

Ai në fakt përvecsë të qenurit komunitar ka preferuar të mbledhë familjen e tij me këtë rast në mbështetje të një aktiviteti të tillë. Dhe është shfaqur në foto në krah të bashkëshortes dhe djalit duke dalë në një foto së bashku, pikërisht në këtë ditë. Duket se zv.kryeministri është shumë I përkushtuar në aktivitetet sociale, duke I marrë “krah” në këtë mënyrë, ministrit të mirëqenies, Erjon Veliajn. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020414113998413
array(1) { ["section"]=> string(76) "niko-peleshi-sfidon-veliajn-ne-mbeshtetje-te-femijeve-me-sindromen-down-6578" }